fbpx

loading

logo
logo
close

Stiklinių 3D antkapių priežiūra ir valymas

Jums tikrai nereikės laipioti keturiomis ir popieriumi ar rankšluosčiais valyti stiklą.
Teisingas antkapio valymas trunka vos 5 minutes.

Taip pat norėtume pabrėžti, kad pasirenkant šviesius antkapio vaizdus, jis žymiau ilgiau atrodo švarus. Ant šviesių spalvų žymiai mažiau matosi dulkės, smėlis, bei kiti nešvarumai.

Stiklinį antkapį rekomenduojame valyti taip:

1. Švelniai su standartiniu grindų šepečiu nušluoti dulkes, smėlį, ir kitus nešvarumus. Tai daroma tam, kad vėliau valant stiklą ant jo esantis smėlis nesubraižytų antkapio paviršiaus.
2. Specialiai stiklų valymui skirtu teleskopiniu šepečiu ir valikliu išvalyti stiklą, bei gumyte viską nusausinti.

Jeigu norite stiklo valymą dar labiau palengvinti, siūlome stiklinį antkapį su vaizdu padengti Nano danga. Nano danga padengtas stiklo paviršius tampa daug slidesnis, ko pasekoje nuo stiklo lengviau savaime pasišalina dulkės ir kiti nešvarumai. Taip pat darbuotis su šepečiu taps paprasčiau, stiklas labai lengvai nusivalys, jo nereiks ilgai šveisti.
Plačiau apie NANO dangą

Norime pabrėžti, kad stiklas kaip ir kiti poliruoti paviršiai gali susibraižyti. Todėl norėdami to išvengti prieš lipdami ant antkapio, įsitikinkite, kad nelipate ant smulkių akmenukų. Geriausia, prieš lipant švelniai su šepečiu nubraukite visus nešvarumus. Taip Jūsų antkapis daug ilgiau išlaikys savo pradinę išvaizdą.

VIDEO APIE STIKLINIŲ ANTKAPIŲ VALYMĄ ČIA

Skambinti