loading

Kaip užsakyti

Pirmiausia paskambinkite mums, papasakokite apie esamą situaciją ir mes iš karto suorientuosime Jus kainoje. Jei preliminari kaina Jums tiks, atvyksime pas Jus užsakymo priėmimui ir kapo apžiūrai. Jei esate be transporto, paimsime Jus ir gražinsime atgal po apžiūros NEMOKAMAI.

Mūsų telefonas
+370 600 71371

Užsieniečiams

Jei Jus randatės užsienyje bet norite sutvarkyti artimųjų kapus net negrįžtant į Lietuvą, viską galime padaryti be Jūsų. Iš užsienio galite mums skambinti per Vyber arba Whatsapp, arba tiesiogiai mūsų numeriu +37060071371

Paskambinkite, aptarsime kapo įrengimą / uždengimą, pateiksime preliminarią kainą. Jei kaina Jums tiks, galėsime be Jūsų nuvykti į kapines ir atrasti kapą pagal Jūsų paaiškinimą arba su Jūsų pažįstamų pagalba. Jei šitie variantai yra neprieinami, galime atrasti kapą naudojant video skambutį. Įjungus video skambutį tiesiog realių laikų matysite tai ką matome mes kapinėse ir tiesiog nuvesite mus prie reikiamo kapo.

Mes atliksime visus matavimus, paruošime sąmatą ir naujo kapo vizualizaciją pagal Jūsų norus.
Viską atsiūsime Jums kartu su esamos situacijos nuotraukomis.

Apmokėjimas

Su kiekvienu klientu kapo apžiūros metu yra sudaroma paslaugų tiekimo sutartis, pagal kurią Jus sumokate avansą, o po kapo sutvarkymo ir likusią sumą.
Avansas (rankpinigiai) – yra 30% nuo bendros sumos.
Likusi suma yra sumokama po kapo įrengimo.

Mokėjimus galima atlikti grynais pinigais priimant užsakymą arba pavedimu į mūsų įmonės sąskaitą.

Mūsų rekvizitai:

UAB “Amiksa”
įm.k. 303242524
A. Baranausko g. 9, Vilnius
AB SwedBank sąskaitos numeris
LT53 7300 0101 5010 2334
Mokėjimo paskirtis: “kapavietės numeris”
Swift: HABALT22

Call Now ButtonSkambinti