fbpx

loading

logo
logo
close

Granito plokštės kapams

Granitas yra natūrali medžiaga, kuri per ilgą laiko tarpą susiformuoja žemės gelmėse. Granito plokščių kokybė itin priklauso nuo akmens apdirbimo.
Mes dirbame tik su laiko patikrintomis granito plokštėmis kapams, kurios kilusios iš: Švedijos, Indijos, Afrikos.
Granito plokščių spalvą galite rinktis pagal savo poreikius.
Mūsų klientai granito plokščių spalvas dažnai derina su paminklo splava, kad kapavietė išlaikytų bendrą stilistiką ir atrodytų užbaigta.
Kokias granito plokščių kapams spalvas siūlome:
– Juodą PREMIUM BLACK, DIABAŽĄ;
– Piką VISCONT WHITE, SEA WAVE;
– Rausvai pilką AURORA;
– Žalsvą OILIVE GREEN;
– Melsvą STEAL GREY.

Kapų dengimas akmens plokštėmis

Kapų dengimas akmens plokštėmis yra ilgaamžis kapavietės sutvarkymo būdas. Jis ypatingai tinka tais atvejais, kai nėra galimybės dažnai važiuoti aplankyti kapų. O juk, leisti, kad kapavietė apaugtų piktžolėmis tikrai nesinori.
Reikia pripažinti, kad kapavietės uždengimas plokštėmis yra brangiausias kapavietės sutvarkymo būdas. Tačiau ilgalaikėje perpektyvoje jis atsiperka, nes reikalauja mažai priežiūros.
Kapai, dengti granito plokštėmis, esant reikalui atsidengia.

Kokią granito spalvą pasirinkti?

Ilgą laiką dirbdami kapuose pastebėjome, kad praktiškiausios spalvos yra šviesios. Ant šviesių plokščių mažiau matosi dulkės ir smėlis, kapavietė ilgiau atrodo švari.
Jei gyvenate toli, neturite galimybės dažniau atvažiuoti į kapus – rinkitės šviesių spalvų granito plokštes kapams.
Jei norite uždengti esamą kapą granito plokšte ir norite išsaugoti esamą paminklą, tuomet plokščių spalvą derinkite prie paminklo.
Populiariausios granito plokščių spalvos, kurias renkasi mūsų klientai yra: viscont white (pilkai balta), sea wave (pilkai balta), aurora (rausvai pilka).

Skambinti