loading

Stiklinių antkapių priežiūra ir valymas

Kaip reikia prižiūrėti stiklinį antkapį?
Stiklinis antkapis reikalauja labai mažai priežiūros ir investicijų. Vienintelis dalykas, kurį Jums reiks daryti, tai karts nuo karto valyti stiklą. Stiklinį antkapį rekomenduojame valyti taip:

1. Švelniai su šepečiu nušluoti dulkes, smėlį, ir kitus nešvarumus. Tai daroma tam, kad valant stiklą ant jo esantis smėlis nesubraižytų stiklo.
2. Specialiai stiklų valymui skirtu šepečiu ir valikliu išvalyti stiklą, bei gumyte viską nusausinti.

Jeigu norite stiklo valymą dar labiau palengvinti, siūlome stiklinį antkapį su vaizdu padengti Nano danga. Nano danga padengtas stiklo paviršius tampa daug slidesnis, ko pasekoje nuo stiklo lengviau savaime pasišalina dulkės ir kiti nešvarumai. Taip pat darbuotis su šepečiu taps paprasčiau, stiklas labai lengvai nusivalys, jo nereiks ilgai šveisti.

Norime pabrėžti, kad stiklas kaip ir kiti poliruoti paviršiai gali susibraižyti. Todėl norėdami to išvengti prieš lipdami ant antkapio, įsitikinkite, kad nelipate ant smulkių akmenukų. Geriausia, prieš lipant švelniai su šepečiu nubraukite visus nešvarumus. Taip Jūsų antkapis daug ilgiau išlaikys savo pradinę išvaizdą.

VIDEO APIE STIKLINIŲ ANTKAPIŲ VALYMĄ ČIA

Call Now ButtonSkambinti